Mali vrtni zložljivi voziček Utility Grocery Wagon

Mali vrtni zložljivi voziček Utility Grocery Wagon
Oglejte si ta mali zložljivi voz, ekonomičen in stroškovno učinkovit! Ta cenovno ugodna možnost je idealna za dostavo, trgovino z živili in nakupovanje. Njegova kompaktna oblika omogoča enostavno prenašanje v javnem prevozu ali shranjevanje v tesnih prostorih. Popoln tudi za vrtnarjenje, ta vsestranski voziček je kot nalašč za prenašanje vsega vašega vrtnega orodja, dodatkov in potrebščin, zaradi česar je nepogrešljiv pripomoček za vsakega vrtnarja.
Opis izdelkov
| Postavka št. | TMFW004-X |
| Odprta dimenzija (in) | 29,13*18,11*35,83 (74*46*91 cm) |
| Zložena dimenzija (v) | 6,3*18,11*25,2 (16*46*64 cm) |
| Zmogljivost teže (lb) | 88 (40 kg) |
| Neto/bruto teža (lb) |
14,11 (6,4 kg) / 15,43 (7 kg)
|
| Velikost kolesa in material | 5*1,5 PVC |
| Material okvirja | Ogljikovo jeklo Q195 |
| Tkanina | 600D Oxford tkanina (PVC prevleka) |
| barva | Sprejmi po meri |
| Podpora po meri | ODM/OEM/OBM |
| Aplikacija | Plaža, kampiranje, vrt, na prostem |
| Kraj izvora | Shandong, Kitajska |


Pritisnite gumb za nastavitev višine. Za ta vzorec smo uporabili najbolj običajen ročaj brez posebnih funkcij. Na ta način zlaganja lahko prilagodimo druge ročaje, kot je ročaj s torzijsko vzmetjo, nameščen pod poljubnim kotom, ročaj se samodejno odbije in ne bo padel na tla. Na voljo je tudi ročaj, ki ga je mogoče upravljati za nastavitev višine. Sporočite nam, če imate kakršno koli zahtevo.

Dodajte dve držali za skodelice, ko ste zunaj in na poti s svojim zložljivim vozičkom, lahko v torbo spravite majhne predmete, kot so skodelice za vodo in etuiji za očala, za enostavno shranjevanje. Izdelan iz oxford tkanine 600D in okvirja iz ogljikovega jekla za robustno vzdržljivost.
Da bi se ujemali z majhno karoserijo tega zložljivega vozička, smo izbrali majhna kolesa, pri čemer smo uporabili 5*1,5 PVC kolesa z nosilnostjo 88 lb, kar je veliko manj kot naši drugi slogi glede nosilnosti, vendar je vsakodnevna uporaba popolnoma zadovoljna!

Različne izbire materiala in velikosti kolesa, trenutno se več uporablja PU, PVC, gumijasti material, velikost kolesa glede na zahteve strank po meri. Robustna kolesa za vse terene so gladka, trpežna in zasnovana za največjo stabilnost ter se zlahka premikajo po površinah, kot so betonska in lesena tla, gramoz, umazanija in celo pesek.



Ta slog predstavlja Amazonovo najbolj priljubljeno zložljivo strukturo, to je najbolj preprost slog zlaganja, ki se osredotoča na udobje, ki se zloži v dveh smereh in odpre v samo eni sekundi, kar olajša manevriranje. Ko ga shranite, povlecite trak na sredini spodnje plošče in ga dvignite, da ga zložite, zavzame zelo malo prostora.
Podobni izdelki
| POSTAVKA |
|
|
|
|
| Teža (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Odprta velikost (v) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Zložena velikost (in) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 | 132 | 176 | 220 |
Postopek prilagajanja
Če želite vzeti vso opremo za različne dejavnosti, kot so kampiranje, izleti na plažo in druge avanture na prostem, vam priporočamo, da naročite naš velik zložljiv voziček za težke obremenitve. Kontaktirajte nas in nam povejte svoje zahteve:



pogosta vprašanja:
Ali ste proizvajalec ali trgovsko podjetje?
Smo proizvajalec zložljivih vagonov z lastno tovarno. S 24-letnimi izkušnjami v proizvodnji brizganih izdelkov in pločevinastih delov boste zagotovo nekaj pridobili.
Kakšna je vaša MOQ?
MOQ temelji na izdelku. Različni izdelki imajo različne MOQ. Običajno je naš MOQ ena posoda. Vendar sprejemamo manjšo količino za vaše poskusno naročilo. Prosimo, povejte nam, koliko kosov potrebujete, ustrezno bomo izračunali stroške, v upanju, da boste lahko oddali velika naročila, potem ko preverite kakovost naših izdelkov in poznate naše storitve.
Ali lahko prilagodim svoj logotip in določim barvo izdelka?
Da, samo ponudite mi svoj logotip z AI ali PDF formatom, tako da bo naš oblikovalec naredil prikaz za vašo referenco.
Priljubljena oznake: mali vrtni zložljivi voziček uporabni vagon za trgovino z živili
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje















