Zložljiv voziček Garden Beach Grocery Nakupovalni voziček
Eden mojih najljubših predmetov za vsakdanje življenje – zložljivi voz! Ne glede na to, ali greste po nakupih, kampirate ali samo nosite prigrizke in pijačo za piknik, ta stvar resnično spremeni igro.
Vsi vemo, kako nadležno je lahko, če sami nosimo vse tiste težke vrečke, še posebej, ko se odpravimo na veliko nakupovanje. Toda z zložljivim vozičkom lahko preprosto prepeljete vse svoje nakupe naenkrat. In najboljši del? Ko končate z njim, ga preprosto zložite in pospravite – sploh ne bo zavzel veliko prostora. Ko se odpravljate na prosto, boste verjetno nosili veliko opreme – šotore, spalne vreče, hladilnike itd. Če imate zložljiv vagon, boste veliko lažje prevažali vse do svojega kampa. In ko končate s potovanjem, ga preprosto zložite in pospravite do naslednje avanture!
Ne glede na to, ali greste po nakupih, kampirate ali uživate na pikniku, je zložljivi voziček popolna transportna rešitev. Poleg tega je tako enostaven za uporabo in zavzame zelo malo prostora, ko ni v uporabi. Torej, kaj še čakaš? Priskrbite si zložljiv voz in si nekoliko olajšajte življenje!
Opis izdelkov
| Postavka št. | TMFW004 |
| Odprta dimenzija (in) | 28,35*18,9*21,65 (72*48*55 cm) |
| Zložena dimenzija (v) | 7,09*19,29*29,13(18*49*74 cm) |
| Zmogljivost teže (lb) | 132 (60 kg) |
| Neto/bruto teža (lb) |
17,9 (7,8 kg)/ 19,4 (8,5 kg)
|
| Velikost kolesa in material | 7*1,5-palčno PVC kolo |
| Material okvirja | Ogljikovo jeklo Q195 |
| Tkanina | 600D Oxford tkanina (PVC prevleka) |
| barva | RDEČA/ Sprejmi po meri |
| Podpora po meri | ODM/OEM/OBM |
| Aplikacija | plaža, kampiranje, vrt, na prostem |
| Kraj izvora | Shandong, Kitajska |

Barvit dizajn, lahko natisnemo vaš logotip ali dizajn, samo pošljite nam sliko visoke ločljivosti. Profesionalna oblikovalska in tehnična ekipa za vas


Imamo različne strukture in sloge, TMFW004 je tretji slog zlaganja, tudi najpogostejši slog v Amazonu. V primerjavi s strukturo za zbiranje dežnikov je to veliko lažje upravljati in pospraviti v nekaj sekundah. Naše podjetje tej strukturi dodaja tudi zložljiva zadnja vrata prtljažnika s širokimi kolesi z zavorami, medtem pa delamo na cenejši in najbolj ekonomični strukturi, o kakršnih koli zahtevah po meri se lahko posvetujete, naš oddelek za raziskave in razvoj ter dizajn se po najboljših močeh trudi zadovoljiti vaše potrebe.

Ročaj s torzijsko vzmetno strukturo se samodejno vrne, ko ga sprostite.
Ta voziček ima zelo stabilen ročaj, ki se samodejno vrne, ko ga izpustite. Imamo tudi strukturo več ročajev: ročaj dušilne strukture, nameščen pod poljubnim kotom, ročaj ne bo padel na tla; tridelni ročaj, ki ga je mogoče nastaviti za nadzor višine ročaja.


Veleprodajni postopek prilagajanja

Podobni izdelki
| POSTAVKA |
|
|
|
|
| Teža (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Odprta velikost (v) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Zložena velikost (in) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 | 132 | 176 | 220 |
Pregled podjetja

Certificiranje

Pakiranje in pošiljanje

razstava

pogosta vprašanja
Ali ste proizvajalec ali trgovsko podjetje?
Smo proizvajalec zložljivih vagonov z lastno tovarno. S 23 letnimi izkušnjami v proizvodnji izdelkov za brizganje in pločevinastih delov boste zagotovo nekaj pridobili.
Kako nadaljevati z naročilom?
Najprej nam sporočite svoje zahteve. Drugič, citiramo glede na vaše zahteve ali naše predloge. Prosimo, pošljite nam naročilo po e-pošti. Za vaše naročilo moramo poznati naslednje podatke.
1) Informacije o izdelku: količina, specifikacija (zmogljivost, velikost, material, barva in zahteve glede pakiranja).
2) Potreben je čas dostave.
3) Podatki o pošiljanju: ime podjetja, naslov, telefonska številka, ciljno pristanišče/letališče.
4) Kontaktni podatki špediterja, če obstajajo na Kitajskem.
Tretja stranka potrdi izdelke in plača depozit za uradno naročilo. Četrtič, uredimo proizvodnjo in pošiljanje, nato pa nam plačate preostanek.
Priljubljena oznake: vrt plaža nakupovanje živil voziček zložljiv vagon
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje














