Zložljiv voziček za na plažo, zložljiv vagon z nadstreškom
Iščete popolnega spremljevalca na plaži? Naš zložljivi vagon z nadstreškom je ravno to, kar potrebujete! Ta voziček za na plažo je bil zasnovan tako, da bo vaša potovanja na plažo bolj udobna in priročna. Podporno palico za streho lahko enostavno izvlečete in pospravite nazaj za shranjevanje. Baldahin je odlična lastnost, ki vam pomaga zaščititi pred soncem. Zahvaljujoč ročaju in naslonu za roke lahko voziček enostavno potiskate ali vlečete.
Ne glede na to, ali načrtujete enodnevni izlet na plažo ali preprosto potrebujete nekaj za prevoz opreme iz avtomobila na plažo, je ta zložljivi vagon z nadstreškom odlična rešitev. Zakaj torej čakati? Zagotovite si svojega še danes in začnite uživati v izletih na plažo kot še nikoli prej!
Opis izdelkov
| Postavka št. | TMFW003-HC |
| Odprta dimenzija (in) | 50*22,83*44,09 (127*58*112 cm) |
| Zložena dimenzija (in) | 24,4*7,09*31,5 (62*18*80 cm) |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 (80 kg) |
| Neto/bruto teža (lb) |
26,46 (12 kg) / 28,22 (12,8 kg)
|
| Velikost kolesa in material | 7*1,5-palčno PVC kolo |
| Material okvirja | Ogljikovo jeklo Q195 |
| Tkanina | 600D Oxford tkanina (PVC prevleka) |
| barva | Rjava/ Sprejmi po meri |
| Podpora po meri | ODM/OEM/OBM |
| Aplikacija | plaža, kampiranje, vrt, na prostem |
| Kraj izvora | Shandong, Kitajska |


Za razliko od drugih izdelkov, ki zahtevajo namestitev štirih ločenih podpornih palic za nadstrešek, sta naša podporna palica za nadstrešek in ohišje integrirana, ko ni v uporabi, pritisnite za umik, ne vpliva na videz, ko je v uporabi, ga samo izvlecite!

Namestitev nadstreška: Dvignite podporne palice na štirih vogalih vozička in podprite streho.


Da bi prihranili stroške prevoza pri velikih naročilih in zmanjšali velikost paketa, je treba naš naslon za roke trenutno namestiti ločeno. Uporabite dva vijaka, ki sta priložena paketu, da pritrdite naslon za roke na telo vozička. Če morate namestiti celotno ohišje, nas kontaktirajte in izračunali bomo število kartonov ter vam prilagodili karton!

Po pritrditvi istočasno pritisnite krožne gumbe na obeh straneh naslona za roke, da nastavite njegov kot.
Nastavite na najbolj udoben kot.

Dodatna košara za shranjevanje:Ta voziček za plažo je opremljen tudi z držali za skodelice in zadnjo košaro za shranjevanje, kar vam olajša, da imate svoje najljubše pijače in prigrizke blizu. Lahko ga nadgradite tudi z izolirano vrečko, da zagotovite, da bodo vaše pijače ves dan hladne.

Slog in velikost koles je mogoče prilagoditi, temu smo dodali stranske zavore, da povečamo varnost in vodljivost vozička.
Stil ročaja: uporabite vzmetno torzijsko ročico - samodejni odboj pod katerim koli kotom.


Veleprodajni postopek prilagajanja

Podobni izdelki
| POSTAVKA |
|
|
|
|
| Teža (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Odprta velikost (in) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Zložena velikost (in) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 | 132 | 176 | 220 |
Pregled podjetja

Certificiranje





Pakiranje in pošiljanje

Razstava

pogosta vprašanja
Želim kupiti veliko izdelkov, mi lahko daste brezplačne vzorce?
Žal ne ponujamo brezplačnih vzorcev, cena vzorca je 2-kratna cena serije. Poštnino plačate sami. Stroški vzorca se lahko vrnejo po potrditvi naročila, ko je vaša količina naročila večja od MOQ.
Kako dolgo lahko dobim vzorce?
Ko plačate stroške vzorcev in nam pošljete potrjene datoteke, bodo vzorci pripravljeni za dostavo v 3-7 dneh. Vzorce vam bomo poslali s hitrim prevozom in prispeli v 3-5 dneh. Torej 7-12 dni lahko dobite vzorec. (Vzorec imamo v skladišču)
Ali podpirate prilagajanje in OEM/ODM?
Da, sprejemamo prilagajanje in OEM/ODM, lahko spremenimo material, barvo, velikost, logotip in druge glede na vaše zahteve. Izdelujemo lahko tudi po vaših vzorcih ali tehničnih načrtih, vaše podatke pa bomo ohranili zaupne.
Priljubljena oznake: zložljiv voziček za na plažo, zložljiv voziček z nadstreškom
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje















