Zložljiv zložljiv voziček za plažo z zamenljivim kolesom

Se sprašujete, kako zamenjati kolesa na vašem zložljivem vagonu? Oglejte si naš priljubljen izdelek: zložljiv voziček z edinstveno konstrukcijo snemljivih koles. Najbolj opazna značilnost tega zložljivega vozička je, da ima odstranljiva kolesa, zaradi česar izstopa od ostalih vozičkov. Prednost te funkcije je, da je kolesa mogoče enostavno očistiti in zamenjati brez uporabe kakršnih koli orodij ali tehničnih metod, tudi če pride do težave s kolesi, to ne bo vplivalo na življenjsko dobo vozička.
Ta zložljivi voziček je izdelan iz konstrukcije iz karbonskega jekla, ki je zelo trpežna in se lahko uporablja na različnih terenih. Okvir ima originalen kovan dizajn, barvo blaga in okvirja pa lahko prilagodite svojim željam. Ponujamo tudi možnost dodajanja prilagojenih stranskih žepov in logotipov, da bo resnično edinstven.
Opis izdelkov
| Postavka št. | TMFW002-N |
| Odprta dimenzija (in) | 39,76*20,08*42,52 (101*51*108 cm) |
| Zložena dimenzija (v) | 14,57*10,63*31,5 (37*27*80 cm) |
| Zmogljivost teže (lb) | 220 (100 kg) |
| Neto/bruto teža (lb) |
23,6 (10,7 kg) / 26,5 (12 kg)
|
| Velikost kolesa in material | 7*1,5 PVC |
| Material okvirja | Ogljikovo jeklo Q195 |
| Tkanina | 600D Oxford tkanina (PVC prevleka) |
| barva | Sprejmi po meri |
| Podpora po meri | ODM/OEM/OBM |
| Aplikacija | Plaža, kampiranje, vrt, na prostem |
| Kraj izvora | Shandong, Kitajska |

- Nosilec cevi iz ogljikovega jekla je odebeljen in trpežen, lahko prenese 220 funtov teže;
- Velika kapaciteta, opremo za kampiranje lahko naložite v en voziček;
- Hitro odstranljivo kolo, enostavna zamenjava, super prilagodljivo;
- 600D Oxford tkanina, odporna na praske in obrabo;
- Zložljiv ročaj, dekleta ga lahko potiskajo in vlečejo brez napora;
- Popolnoma zložljiv avto za kampiranje, enostaven za shranjevanje.

Imamo različne strukture ročajev in na tem TMFW002 uporabljamo blažilni ročaj, ki ga je mogoče postaviti pod katerim koli kotom in ga držati na mestu, ne da bi padel na tla. Ročaj lahko nastavite navzgor s preprostim pritiskom na gumb na trikotnem zglobu. Ročaji so ergonomski in udobnejši za držanje ter so bili nagrajeni z aPatent videza Združenih držav Amerike.


Mnogi se sprašujejo o zamenjavi zložljivega vagonskega kolesa. Predstavljamo največjo prednost tega vozička, odstranljiva kolesa, imamopatent izumapri tej zasnovi pritisnite rumeni gumb na okvirju nad kolesom za hitro odstranitev kolesa in preprosto poravnajte luknje navpično za vstavljanje pri namestitvi, za odstranitev ali namestitev ni potrebno nobeno orodje ali tehnično znanje.

Zložite voziček:Najprej vzemite ven spodnjo desko, nato nežno dvignite vlečni obroč na sredini dna vreče iz blaga, zberite celotno telo skupaj in ga ovijte s spodnjo desko in zunanjo vrečo iz blaga.

Nošenje vozička:Ko ovijete voziček, pritrdite spodnji ježek zunanje vrečke skozi dno ohišja vozička in se prepričajte, da ni ohlapen, preden ga prenašate ali transportirate, nato pa ga lahko enostavno dvignete.

Ta zložljivi vagon se zloži v precej majhno velikost in če imate omejen prostor za shranjevanje, lahko kolesa odstranite tudi za eno shranjevanje! Ko razstavljate kolesa, lahko pritisnete gumb za hitro montažo nad kolesom, da ga razstavite. Lahko se enostavno pospravi v prtljažnik.


Zložljivi vagon lahko doda štiri elastične trakove na vogalih vreče za telo, lahko ga postavite na cev in ploščo za zložljivo mizo, tako da je tako lahek zložljiv voziček, ampak tudi prilagodljiva miza, shranjevanje in jedilnica dva v enem.

Podobni izdelki
| POSTAVKA |
|
|
|
|
| Teža (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Odprta velikost (in) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Zložena velikost (in) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 | 132 | 176 | 220 |
prilagodite postopek

pregled podjetja

potrdila

Pakiranje in pošiljanje

razstava

Priljubljena oznake: zložljiv zložljiv voziček za plažo z zamenljivim kolesom
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje















