Prilagodite zložljiv voziček Utility za kampiranje na plaži
Večnamenski zložljivi voziček, kot nalašč za kampiranje na prostem, izlete na plažo, nakupovanje in drugo! Ta voziček je oblikovan z zložljivo strukturo, zaradi česar je neverjetno enostaven za uporabo in transport. Njegova edinstvena zasnova prtljažnih vrat, ki se odpirajo nazaj, omogoča namestitev daljše opreme, zaradi česar je idealen voziček za vse vaše potrebe po prevozu. Voziček ima široka kolesa za vse terene skupaj z zavorami za enostavno manevriranje, tudi na grobih površinah. Vzmetni ročaj se samodejno odbije nazaj, kar omogoča udobno in enostavno uporabo. Ta voziček je izdelan iz trpežne tkanine Oxford 600D in strukture iz ogljikovega jekla, zato je narejen tako, da traja.
Opis izdelkov
| Postavka št. | TMFW003-PO |
| Odprta dimenzija (in) | 49,21*19,69*41,34 (125*50*105 cm) |
| Zložena dimenzija (in) | 24,02*8,27*29,92 (61*21*76 cm) |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 (80 kg) |
| Neto/bruto teža (lb) |
25,2 (11,43 kg) / 26,9 (12,2 kg)
|
| Velikost kolesa in material | 7*4 PU kolo |
| Material okvirja | Ogljikovo jeklo Q195 |
| Tkanina | 600D Oxford tkanina (PVC prevleka) |
| barva | Črna / Sprejmi po meri |
| Podpora po meri | ODM/OEM/OBM |
| Aplikacija | Plaža, kampiranje, vrt, na prostem |
| Kraj izvora | Shandong, Kitajska |



Pritisnite gumb za nastavitev višine. Uporabite ročaj s torzijsko vzmetjo, postavite ga lahko pod katerim koli kotom in samodejno se bo odbil. Še posebej uporabno, če ga uporabljate na umazani ali blatni podlagi.

Naš TMFW003-PO nadgrajen na široka kolesa PU, dve sprednji kolesi z zavoro, uporaba na pobočjih brez zdrsa, zaklepanje z enim dotikom, lahko se ustavite kjer koli in brez drsenja, kolesa za vse terene zlahka obvladajo blatno, travnato, betonske, makadamske ceste.

Seveda je material in velikost koles mogoče prilagoditi, in če iščete bolj stroškovno učinkovito, lahko izberete naša ozka PVC kolesa, ki so zelo učinkovita tudi na ravnih tleh. Če želite vrhunski model po meri, kot je dodajanje specializiranih koles za plažo, smo tudi na voljo.

Ta slog ima Amazonovo najbolj priljubljeno zložljivo strukturo, ki se zloži v dve smeri in odpre v samo 3 sekundah, kar olajša manevriranje. Ko ga shranite, preprosto zaprite zadnja vrata prtljažnika, povlecite trak na sredini spodnje plošče in dvignite, da se zloži.

Če morate dodati zunanjo vrečko, se obrnite na naše prodajno osebje. Običajno nudimo samo ujemajočo se zunanjo vrečko kot privzeto za model zbiralne strukture, medtem ko je ta model v skladu s potrebami stranke.

Naš TMFW003-PO je nadgrajen model, ki združuje prednosti enostavnega upravljanja in priročnega prenašanja, dodatek prtljažnih vrat, ki se odpirajo zadaj, pa tudi nadomesti pomanjkljivosti majhne prostornine večine zložljivih modelov. Medtem ko ohranja enostavnost uporabe, povečuje svojo uporabnost, zaradi česar je popoln otroški voziček za vse vaše aktivnosti na prostem.

Ne glede na to, ali se odpravljate na plažo s stoli in senčniki ali vzamete opremo za kampiranje, naš zložljivi voziček zdrži tovor. Njegova kompaktna velikost omogoča enostavno shranjevanje, njegova priročnost pa bo postala vaša izbira za vse vaše izlete na prostem. Zagotovite si popolnega partnerja za vaše izlete in uživajte v preprostosti in funkcionalnosti našega zložljivega vozička.
Podobni izdelki
| POSTAVKA |
|
|
|
|
| Teža (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Odprta velikost (in) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Zložena velikost (in) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 | 132 | 176 | 220 |
prilagodite postopek

pregled podjetja

potrdila

Pakiranje in pošiljanje

razstava

Priljubljena oznake: prilagodite zložljiv voziček za kampiranje na plaži
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje















