Diy zložljivi športni zložljivi karavan s prtljažnimi vrati
Naš vsestranski in kompakten zložljivi voziček za kampiranje je zdaj na voljo v več barvah z možnostjo naročila po meri v velikih količinah. Na podlagi našega priljubljenega modela TMFW001 smo ta karavan nadgradili z zadaj odprtimi vrati prtljažnika, da povečamo prostor za shranjevanje brez žrtvovanja stabilnosti.
Nekateri dejavniki, ki jih je treba upoštevati pri izbiri zložljivega vozička, vključujejo velikost, nosilnost teže, vzdržljivost in enostavnost uporabe. Na primer, vagon z večjo velikostjo in težo je primeren za prevoz kosovnih predmetov, medtem ko je manjši vagon popoln za vrtnarsko orodje. Če morate prepeljati veliko količino opreme za kampiranje, še posebej, če greste na plažo, morate imeti s seboj dežnike, šotore in druge velike predmete, naš model za težke obremenitve je popolna izbira za vas. S svojo prostorno prostornino za tovor zmore vse vaše bistvene stvari za kampiranje na enem potovanju.
Opis izdelkov
| Postavka št. | TMFW001-PW |
| Odprta dimenzija (in) | 50,4*20,08*42,52 (128*51*108 cm) |
| Zložena dimenzija (v) | 14,57*11,02*29,53 (37*28*75 cm) |
| Zmogljivost teže (lb) | 220 (100 kg) |
| Neto/bruto teža (lb) |
25,1 (11,4 kg) / 26,9 (12,2 kg)
|
| Velikost kolesa in material | 7*4 PU |
| Material okvirja | Ogljikovo jeklo Q195 |
| Tkanina | 600D Oxford tkanina (PVC prevleka) |
| barva | Sprejmi po meri |
| Podpora po meri | ODM/OEM/OBM |
| Aplikacija | Plaža, kampiranje, vrt, na prostem |
| Kraj izvora | Shandong, Kitajska |


Priljubljen tridelni ročaj! Ta eleganten in trendovski ročaj vam omogoča, da prilagodite njegovo višino glede na svoje želje in navade uporabe. S preprostim pritiskom na gumb in izvlekom ročaja ga lahko nastavite na popolno višino, ki ustreza vaši višini in vsakodnevnim potrebam. Ko najdete popolno višino, preprosto zaskočite ročaj na svoje mesto z uporabo zaklepnega mehanizma za varno prileganje. Zaradi naše dušilne strukture ročaj ne bo padel na tla, tudi če ga postavite pod katerim koli kotom brez pritrditve.

Široka kolesa za vse terene so opremljena z zavorami, ki so zelo uporabne na hribih ali klancih. Ni se vam treba sklanjati ali si umazati rok, saj lahko z nogami zavirate in odklenete kolesa. Upoštevajte, da kolesa tega modela niso odstranljiva. Če iščete model z odstranljivimi kolesi, si oglejte naš TMFW002.

Kolesa tega zložljivega vozička lahko prilagodite svojim željam glede materialov in velikosti. Potrudili se bomo zagotoviti kolesa, ki ustrezajo vašim zahtevam. Če je količina odlična, vam lahko izdelamo kalup.


Prejšnjo strukturo zadnjih prtljažnih vrat smo nadgradili z dodajanjem kovinskih dodatkov, kar je lepo in praktično. Povečana prostornina zložljivega vozička, ni več treba skrbeti, kako postaviti dolge predmete. Ko zaprete prtljažna vrata, ne pozabite pritrditi zaponke, da težki predmeti v vozičku ne bodo padli iz zadnjih vrat, ko se peljete navzgor. Poleg tega lahko podarimo tudi dve elastični vrvici in kljukici, ki ju lahko uporabimo za pritrditev predmetov, ki segajo izven karoserije vozička.




Kako zložiti zložljivi vagon
Najprej odstranite spodnjo desko, zaprite vrata prtljažnika in vrnite ročaj nazaj, nato dvignite vlečni obroč na sredini dna vreče iz blaga, zberite celotno telo skupaj in ga ovijte z vrvjo, uporabite zunanjo vrečo iz blaga pokrijte in postavite spodnjo desko na stran vrečke.
Podobni izdelki
| POSTAVKA |
|
|
|
|
| Teža (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Odprta velikost (v) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Zložena velikost (in) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Zmogljivost teže (lb) | 176 | 132 | 176 | 220 |
prilagodite postopek

pregled podjetja

potrdila

Pakiranje in pošiljanje

razstava

Priljubljena oznake: diy zložljiv športni zložljivi karavan s prtljažnimi vrati
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje















